RocketTheme Joomla Templates
Näitused
 
Viimastel aastatel oleme korraldanud rahvusvahelisi tõukassinäitusi juba neljal nädalavahetusel aastas, kõikidel näitustel järgitakse FIFe ja Kassikasvatajate Liidu FELIX näitusereegleid. Osavõtjaid on olnud lisaks Eestile ka Lätist, Leedust, Soomest, Taanist, Venemaalt, Poolast, Saksamaalt ja Austriast.

Kassinäitustel osalevad ka kodukassid. Neid hinnatakse eraldi kategoorias. Näitusele pääsemiseks peab kassi omanik olema kassiklubi liige.

Lisaks oleme pidanud ka väiksemaid nn. Reklaamnäitusei. Nende eesmärgiks on näidata tõukasse ka teiste linnade elanikele - huvilistel pole ju alati võimalik Tallinnas rahvusvahelistel kassinäitustel käia.
 
 
Naitusele registreerimine soodushinnaga lõpeb kaks kuud enne näitust ja lõplikult üks kuu enne näitust. Registreerides ühe kassipoja pesakonnast, võib EKL FELIX liige klubi kirjalikult teavitades teised pesakonna kassipojad näitusele tuua tasuta. Näitusele pääsemise nõuded samad, kui registreeritud kassidel.
Näitusel tuleb hindelehele võtta kõik kassi saavutatud tulemusted.
Euroopa Championi tiitliga kassid (EKL FELIX liikmed)


 
 

Kasside Ilusalong

Teil on võimalus teha oma armsatele lemmikutele suurepärane kingitus- külastada nendega Kasside Ilusalongi. Loe edasi...


Tel/Fax: (+372) 6571338
E-mail:  eklfelix@yahoo.com
Sekretär: Janazalutski@gmail.com
Näitusele registreerimise lehed:
showfelixclub@yahoo.comVeel Infot...